Kontaktujte násparketpemo@gmail.com052 / 789 23 61

• Akcia

Ak si chcete doma vytvoriť príjemné a útulné prostredie, naše laminátové podlahy ponúkajú tie najlepšie možnosti. Tento typ podlahy je na nerozoznanie od dreva, dlaždíc alebo kameňa, pričom sa ľahko udržiava a má dlhú životnosť. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii je ideálna na renováciu a modernizáciu interiéru a jej jednoduchá inštalácia je len bonusom. 

Nepremeškajte letnú akciu na vybrané podlahy ! Navštívte našu predajňu na ulici  Partizánska 3878, 058 01 Poprad a vyberte si tú svoju vyvolenú :-)

• O nás

Parkety, Podlahy, Predaj, Montáž, Podlahové krytiny, Široký sortiment, Vzorky

Firma Parket Pemo je na slovenskom trhu od roku 1997. Jej hlavnou činnosťou je predaj a montáž podlahových krytín rôznych druhov, typov a materiálov. Široký sortiment vzoriek Vám s prezentujeme v našom modernom showroome. Na ploche 200 m2 si každý náš zákazník dokáže vybrať podlahu akú potrebuje a hľadá. Tiež interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné dvere a vstavané skrine na mieru. Odborné školenia, dlhoročné skúsenosti, kvalitné montážne práce sú silnou stránkou firmy. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás vždy na prvom mieste.

• Podlahy

Drevené podlahy sú investíciou do vášho domova. U nás nájdete rozmanitosť a kvalitu, ktorú potrebujete, aby ste každej miestnosti dodali jedinečný vzhľad, ktorý vydrží. Vzhľad tvrdého dreva je klasickou voľbou, ktorá vyzerá skvele v každom dome alebo komerčnom priestore. Naše podlahy sú odolné a krásne, vyrobené z tých najlepších materiálov.

• Dvere

Ak chcete pri vstupe do domu zažiť hrejivejšie privítanie, vyberte si dvere s charakterom... Vyberte si z našej širokej škály štýlov, farieb a vzorov. Nájdite si dokonalé dvere pre svoj priestor. Dodajte svojej domácnosti  eleganciu pomocou našich interiérových dverí. Vstúpte do nášho sveta... Prídite sa o tom presvedčiť ku nám na predajňu, na adresu Partizánska 3878/86A, 058 01 Poprad, tešíme sa na Vás ;-)

• Predajňa

Krátky pohľad na ParketPemo a tiež nami ponúkaný sortiment na našej predajni na ulici  Partizánska 3878, 058 01 Poprad. Vybrať si môžete zo širokej škály podlahových krytín do interiéru ale aj interiérových dverí či podlahového príslušenstva. Tovar, ktorý neponúkame skladom vieme veľmi rýchlo objednať k Vašej spokojnosti od našich dodávateľov. Zákazníci sú u nás vždy na prvom mieste.

• Partneri

Spoločnosť ParketPemo spolupracuje s mnohými dodávateľmi podlahových krytín a interiérovýdh dverí, ktorí úspešne dodávajú potrebný sortiment už niekoľko rokov.

Nemáme skladom Vami zvolenú podlahovú krytinu či interiérové dvere ? Žiadny problém. Potrebný sortiment objednáme od dodávateľa a behom pár dní je u nás na predajni.

Naši partneri podlahových krytín :

       

Vinylové podlahy  COREtec    Laminátové podlahy Egger     Drevené podlahy Kährs               Korkové podlahy 

 

Naši partneri interiérových dverí :

Interiérové dvere pre Vašu domácnosť

 

• Služby

Sme hrdí na našu inštaláciu a pokládku jednotlivých druhov podlahových krytín. Snažíme sa poskytovať prvotriedne služby za konkurencieschopné ceny, ktoré sú prispôsobené Vašim potrebám. Naše inštalácie vykonávajú profesionálne zaškolení zamestnanci, ktorí vedia, čo robia. Ponúkame Vám záruku šetrného zaobchádzania, kde výsledkom je krásna nová podlaha, ktorá Vám zaručene vyčaruje úsmev na tvári a dodá Vášmu domovu úplne nový nádych.

• Príslušenstvo

Súčasťou každej podlahy, je aj jej príslušenstvo. U nás Vám poradíme so správnym výberom príslušenstva pre Vami zvolenú podlahu. Poďme sa však pozrieť na hlavné príslušenstvo podláh.

• Kontakt

Parket Pemo

 Adresa : Partizánska 3878/86A

058 01 Poprad

E-mail: parketpemo@gmail.com

Telefón: 052 / 789 23 61