Kontaktujte násparketpemo@gmail.com052 / 789 23 61

O nás

Firma Parket Pemo je na slovenskom trhu od roku 1997. Jej hlavnou činnosťou je predaj a montáž podlahových krytín rôznych druhov, typov a materiálov. Široký sortiment vzoriek Vám s prezentujeme v našom modernom showroome. Na ploche 200 m2 si každý náš zákazník dokáže vybrať podlahu akú potrebuje a hľadá. Tiež interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné dvere a vstavané skrine na mieru. Odborné školenia, dlhoročné skúsenosti, kvalitné montážne práce sú silnou stránkou firmy. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás vždy na prvom mieste.


Arbiton

Tvoríme, testujeme, vyrábame!

Arbiton je európska značka patriaca do skupiny DECORA SA, kótovaná na varšavskej burze. Spoločnosť dlhé roky investuje do výskumných a vývojových zariadení, navrhuje nové technológie, produkty a strojový park. Decora vlastní 3 výrobné zariadenia a laboratórium, kde vyvíjame nové technológie a testujeme naše produkty. Značka Arbiton je v súčasnosti prítomná na 55 trhoch na 5 kontinentoch sveta. Arbiton je inovatívna európska značka podláh a podlahových doplnkov. Myšlienkou značky je zdieľať odborné znalosti o podlahe so všetkými našimi klientmi. Podlahové koberce značky Arbiton sú najpredávanejšie v Európe. Arbiton je európskym lídrom vo výrobe podlahových podložiek. Ako jediná spoločnosť na svete vyrábame podlahové podložky v troch rôznych technológiách, vrátane najpokročilejších polyuretánových a minerálnych podložiek.

Sme FLOOR EXPERTS, podlahy sú našou vášňou.

Mám záujem


Boen

 

Vitajte v domove drevených podláh, kde vládne vášeň, štýl a remeselná zručnosť.

Už v roku 1641 sa pôvodne začalo spracovanie a práca s drevom na dvoch malých pílach v malebnej časti južného Nórska. Naše nórske dedičstvo skúseností a remeselného spracovania robí naše produkty jedinečnými na medzinárodnom trhu. Vďaka koreňom a skúsenostiam, ktoré nás vracajú o viac ako 370 rokov späť, získavame silu byť odvážni, inovatívni a kreatívni. Skutočná vášeň pre trendy inšpiruje náš vývoj produktov a udržuje nás relevantné a viditeľné v rýchlo sa meniacom svete interiéru. Naše produkty sa predávajú vo viac ako 50 krajinách na štyroch kontinentoch so sídlom v Nórsku. Okrem výrobných závodov v Litve, Švajčiarsku a Chorvátsku má BOEN obchodné zastúpenia v Nórsku, Nemecku, Litve, Veľkej Británii, Hong Kongu a USA a veľkú sieť partnerov po celom svete. V posledných rokoch sme zaznamenali mimoriadne pozitívny vývoj a naďalej sa nám darí získavať si zákazníkov kvalitou našich produktov a zvyšovať svoj podiel na trhu aj na trhoch so stagnujúcim dopytom. Neustálymi investíciami a rozvojom výroby sme sa stali jedným z najväčších a moderných európskych výrobcov drevených podláh. S naším vedúcim výrobným závodom v Litve naďalej zvyšujeme svoj podiel na celosvetovom trhu ponúkaním kvalitných produktov našim partnerom.

Pokračujeme v našej ceste k úspechu

Mám záujem


Vitality

KOLEKCIE LAMINÁTOVÝCH PODLÁH

Portfólio Vitality obsahuje všetko čo očakávate od laminátovej podlahy: krásny dizajn, rozličné formáty lamiel, výnimočné technológie ako Aqua Protect a inovatívne zámkové systémy pre jednoduchú montáž. Vyberte si Vitality a užívajte si Vašu podlahu ešte veľa rokov.

KOLEKCIE VINYLOVÝCH PODLÁH

S vinylovou podlahou Vitality si nemusíte robiť s ničím starosti. Široká ponuka rôznych dekorov? Pozrite sa. Tri rôzne formáty pre najlepší výber pre Vašu izbu. Produkt, s ktorým se dobre pracuje. So skvelým zámkovým systémom Uniclic. Tichá a mäkká podlaha príjemná na chôdzu A nakoniec to najlepšie: 100% vodeodolný produkt!

Mám záujem


Egger

V roku 1961 založil Fritz Egger svoj sen – závod na výrobu drevotrieskových dosiek. To bol základný kameň rodinného podniku EGGER. V tom čase sa v závode St. Johann v Tirolsku vyrábalo 30 m3 drevotrieskových dosiek denne. Dnes v 20 závodov EGGER sa vyrobí toto množstvo za menej ako 2 minúty.

V závodoch na celom svete sa vyrába široký rad výrobkov z materiálov na báze dreva (drevotrieskové, OSB a MDF dosky) a tiež z dreva.

Vo firme EGGER uplatňujeme zodpovedné zaobchádzanie s drevom ako surovinou. Tak, ako je tomu v prírode, sú aj naše procesy organizované ako kolobeh šetrný voči zdrojom. Centrálnym prvkom je náš uzavretý kolobeh materiálu.

Egger je živá, rešpektovaná a medzinárodná rodina.

Mám záujem


Kährs

Škandinávska firma Kahrs pozdvihla výrobu drevených podláh na umenie. Založená uprostred hlbokých lesov vo Švédsku pred 160 rokmi, spoločnosť sa dnes pýši vedúcim miestom na švédskom trhu a stabilným na tom európskom. S niekoľkými patentmi za sebou je Kahrs expertom vo výrobe drevenej plávajúcej podlahy. Dosky sú vyrábané z dreva v niekoľkých vrstvách, so špeciálnym zaklikávacím systémom, vďaka ktorému sú jednoduché na inštaláciu a vhodné aj na podlahové kúrenie. Dosky sú dostupné nielen v rôznych dekoroch dreva celej škály tvrdosti, ale aj v širokej ponuke povrchových štruktúr. Či už chcete absolútne hladkú podlahu bez chybičky, alebo rustikálnu s dramatickými prasklinami, podlahu s jemnými ryhami po píle.

Kährs pracuje s drevom už viac ako 160 rokov a dnes je jedným z najstarších a najinovatívnejších výrobcov konštrukčných drevených podláh na svete.
 

Mám záujem