Kontaktujte násparketpemo@gmail.com052 / 789 23 61

Podlahy

Drevené podlahy sú investíciou do vášho domova. U nás nájdete rozmanitosť a kvalitu, ktorú potrebujete, aby ste každej miestnosti dodali jedinečný vzhľad, ktorý vydrží. Vzhľad tvrdého dreva je klasickou voľbou, ktorá vyzerá skvele v každom dome alebo komerčnom priestore. Naše podlahy sú odolné a krásne, vyrobené z tých najlepších materiálov.


Laminátové Podlahy EGGER 

Laminátové podlahy EGGER sú stále a dlhodobo jedným z najvyhľadávanejších typov podláh na zariadenie domácnosti. Vyrábajú sa na báze vysoko kvalitnej dubovej, jaseňovej alebo bukovej preglejky a na základe sofistikovaných výrobných postupov. Aj pri náročnom životnom štýle môžete tieto podlahy ľahko udržiavať a zachovať ich tak krásne, ako keď boli nové.

V našom širokom sortimente si môžete vybrať taktiež z laminátových podláh značky Egger.

Tu je len ukážka zopár z nich....

Príďte nás navštíviť na našu predajňu na ulici Partizánska 3878/86A ,058 01 Poprad a sami sa presvedčte o kvalite podláh značky Egger.
Tešíme sa na Vás ;-)

Mám záujem


Vinylové podlahy CORETEC

Technológia povrchovej úpravy  pre rad drevených podláh Coretec poskytuje najlepšiu možnú ochranu proti nadmernému opotrebovaniu a zároveň poskytuje vynikajúce čistiace vlastnosti a odolnosť proti škvrnám. Táto elegantná povrchová úprava pomáha zachovať nedotknutý vzhľad po mnoho rokov. Vysokokvalitná podlaha Coretec Wood je vďaka pevnému korkovému podkladu a integrovanej konštrukcii pevná a stabilná.

V našom širokom sortimente si môžete vybrať  z vynilových podláh značky Coretec.

Tu je len ukážka zopár z nich....

Príďte nás navštíviť na našu predajňu na ulici Partizánska 3878/86A, 058 01 Poprad a sami sa presvedčte o kvalite podláh značky Coretec.
Tešíme sa na Vás ;-) 

Mám záujem


Drevené podlahy Kährs

Za posledných 150 rokov sa spoločnosti Kährs podarilo urobiť zo svojich drevených podláh symbol kvality a odolnosti. V súčasnosti ich vyhľadávajú zákazníci po celom svete. Spoločnosť je priekopníkom, pokiaľ ide o ochranu životného prostredia, takže si môžete byť istí, že vaša nová podlaha bude maximálne udržateľná. Kúpte si laminátovú podlahu prvotriednej kvality, ktorá vám umožní pokojne relaxovať, pretože môžete veriť, že v priebehu nasledujúcich desaťročí obstojí takmer v každej výzve.

V našom širokom sortimente si môžete vybrať  z drevených podláh značky Kährs.

Tu je len ukážka zopár z nich....

Príďte nás navštíviť na našu predajňu na ulici Partizánska 3878/86A, 058 01 Poprad a sami sa presvedčte o kvalite podláh značky Kährs.
Tešíme sa na Vás ;-)

Mám záujem


Prírodné korkové podlahy

Pôsobí váš domov unaveným dojmom? Spojte staré s novým inštaláciou krásnej korkovej podlahy. Korkové podlahy sú plné ekologických výhod. Sú mimoriadne odolné pri chôdzi naboso a každej miestnosti dodajú dokonalý pocit domova - nielen v detských izbách či spálňach! Korkové podlahy sú víťazom aj z hľadiska vzhľadu s modernými farbami a textúrami.

V našom širokom sortimente si môžete vybrať taktiež z korkových plávajúcich podláh rôznych výrobcov.

Tu je len ukážka zopár z nich....

Príďte nás navštíviť na našu predajňu na ulici Partizánska 3878/86A, 058 01 Poprad a sami sa presvedčte o kvalitách našich korkových podláh.
Tešíme sa na Vás ;-)

Mám záujem